Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Інформація

Автори / Магазин Booklya / Настільні ігри, з якими можна не нудно провести вечір

    Руки вже тягнуться вкотре за день ввімкнути комп'ютер та “зависнути” на тривалий час, переглядаючи новини в Інтернеті? Можливо, ви маєте на меті застрягти в безглуздій грі на своєму ноутбуці? Подумайте, що альтернатива сидінню в Інтернеті та безглуздим комп'ютерним “стрілялкам” є! Пропонуємо нестандартний гайд по настільним іграм, із якими ви точно не нудьгуватимете. А в компанії, зібраної із чудових друзів, час проведете максимально захоплююче й приємно!

    УНО. Це проста гра, яка займатиме нетривалий проміжок часу, проте подарує чимало позитивних емоцій. Кожному гравцеві видають на руки 7 карт, від яких потрібно позбавитися першим. Мета учасників скидати йому карти, які збігаються з верхньою картою за кольором та/чи номіналом. Засвоєння правил гри не вимагають багато часу, проте гра, безсумнівно, цікава й заслуговує на увагу. Великим плюсом є цінова доступність.

    Монополія. Радимо вернути особливу увагу на варіацію, яка з'явилася досить нещодавно це українська Монополія, яка містить назви вулиць українських міст, зокрема київську Крещатик чи одеську Дерібасівську. Це принципи класичної Монополії із адаптацією для нашої країни, що робить її звичною нам завдяки впізнаваним найменуванням і звичним локаціям. Правила ж лишаються незмінними: потрібно скуповувати нерухомість, вигідно для себе вкладати гроші в будування готелів, будинків тощо, заробляючи на цьому гроші чи вигідно продаючи власне майно. Гра на віки, як кажуть.

    7 чудес. У цій грі кожний із учасників має можливість відчути себе засновником міста одного з семи стародавніх. Йому доведеться видобувати корисні ресурси й копалини, розвивати культуру народу, до якого гравець стане на одну партію причетним, і торгівлю, займатися будівництвом та захищати власні землі й народ від загарбників і заздрісних сусідів. Однак, ця гра не з дешевих. Проте вона варта того.

    Діксіт. Не менш захоплююча, ніж попередні перелічені, настільна гра, головним задумом якої є асоціації. У стандартну комплектацію цієї гри входить переважно набір із 84 карток, правила гри, поле для гри. Існує також багато розширень і, зізнаємося, уперше взявши до рук картки цієї гри, ви навряд зможете позбутися спокуси купити розширення до основного набору.

    Оскільки це гра на асоціації, один із гравців розглядає свою карту й називає свою асоціацію з нею. Інші добирають найбільш відповідну й кладуть усі карти поруч. Після цього всі перемішуються, а гравці мають відгадати ту карту, що первинно була загаданою.

    Заінтриговані? Купити настільні ігри можна на сайті Booklya.com.ua. Ви знайдете велику кількість настільних ігор як для дітей, так і для дорослих.

 
 

Додав ceny bab 29 листопада 2017

Про автора

Интернет-магазин книг “Букля”

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска