Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Сергій Притула / Вар’яти-шоу знову смішитимуть мешканців Дніпра

"Вар’яти" вже півроку не виступали в Дніпрі, скучили за глядачами, тому із задоволенням знову їдуть з концертом. Нові персонажі та ролі, характери й епізоди і, звичайно, незмінно іскрометні історії від Сергія Притули.

У вересні хлопці розпочинають тур осінь-зима 2018. “Готуємось до чергового туру довжиною у 3 місяці. Розпочнемо з маленьких міст на Західній, потім трошки викатаємо у Європу, добряче по США і далі прокотимося по Півдню, Центру і Сходу", – говорить про гастролі Сергій Притула.

На глядачів чекає нова 2-годинна програма від “Вар’ятів”. Як завжди, багато жартів про відносини в сім’ї та на роботі, про тих, кого обожнюємо і трошки ненавидимо, про коханих дружин та всезнаючих тещ, про дітей та батьків – словом, про все, чим вирує життя навколо. І, головне, без політики.

"Люди в цій країні вже достатньо притомились від політичного гумору, який лізе зі всіх можливих медіаресурсів: радіо, ТБ, інтернет, друковані видання. Доходить до абсурду, коли політичний гумор починає проникати в сценарії святкових ранків по школах чи дитсадках, – зізнається Сергій Притула. – Ми працюємо на ниві побутового гумору, який і «світліший», і довговічніший".

Незабаром вийде 3 сезон “Вар’яти-шоу” на Новому каналі – на глядачів чекають 9 нових випусків із, як завжди, смішними номерами від Володимира Жогла, Вальона Сергійчука, Владзя, Віталіка Тильного, Сергія Полупана та незмінного ведучого та очільника шоу Сергія Притули.

Разом з глядачами "Вар’яти" створюють нову історію україномовного гумору. І трапляється, що саме на концертах, завдяки глядачам, народжуються нові жарти.

Найвище визнання роботи артиста – повні зали. А повні зали – це вже наша добра традиція. Чекаємо на зустріч, з нас – жарти, з вас – оплески.

 

Дніпро

7 грудня

ПК Шинник, 20.00

Квитки: http://bit.ly/2BrhnpF

 
 

Додав ceny bab 22 вересня 2018

Про автора

Сергій Дмитрович Притула — український телеведучий, актор, автор і співпродюсер Народного скетч-шоу «Файна Юкрайна», екс-ведучий ранкового шоу «Підйом» та талант-шоу «Україна сльозам не вірить» на Новому каналі, резидент української версії Comedy Club UA.

 

Коментарi

29 серпня 2019

А всі бачили двері посеред сцени? Треба і собі купить двери мдф https://superdveri.ua/catalog/mezhkomnatnye-mdf/
Нащо, спитаєте ви? Я ще не придумала. Були б двері, а куди їх поставити, то вже інше питання.

29 серпня 2019

А всі бачили двері посеред сцени? Треба і собі купить двери мдф [url]https://superdveri.ua/catalog/mezhkomnatnye-mdf/[/url]
Нащо, спитаєте ви? Я ще не придумала. Були б двері, а куди їх поставити, то вже інше питання.

29 серпня 2019

купить двери мдф

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска