Гайдамаки / Зміни у гурті «Гайдамаки»

У гурті Гайдамаки відбулися карколомні зміни: артистичний тромбоніст Руслан Трочинський, який був в гурті понад шість років, залишив групу. Причина досить життєва: 11 листопада музикант одружується і виїжджає на проживання до дружини в Естонію. Однак, між Русланом і хлопцями зберігається міцний зв’язок, тим паче, що тепер вони будуть й надалі співпрацювати, але вже в інших ролях.

Попри те, без потужного духового підрозділу Гайдамакам аж ніяк не обійтись, тож гурт відразу оголосив про пошук тромбоніста, трубача та саксофоніста. На запрошення зголосилося відразу двоє трубачів: один з них час від часу виступав з нашими музичними «котигорошками», але розривався між кількома проектами одночасно і тільки-но зараз остаточно визначився на користь Гайдамаків. Іншим трубачем став Женя Дідик, в минулому учасник Zdob Si Zdub, а нині житель Києва.

Наразі всі настільки задоволені поповненням, що вже навіть замислюється, чи варто їм добирати ще й тромбоніста на заміну вибулого. Втім, пошук музикантів не припинено.

Юрко Зелений